Нафта подорожчала до 46 доларів

Інтерес інвесторів до сировинних товарів збільшується при ослабленні долара.

Нафта дорожчає на ослабленні курсу долара США щодо євро, повідомило агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на березень в ході електронних торгів на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) вранці у вівторок піднялася на 0,65 - до 46,38 дол. за барель.

Євро росте щодо долара другий день поспіль. Інтерес інвесторів до сировинних товарів збільшується при ослабленні долара - валюти, в якій встановлюються ціни на основні біржові товари. Інвестори шукають альтернативні активи для вкладення засобів.

Тим часом ціна березневого контракту на WTI у понеділок знизилася на 0,74 - до 45,73 дол. за барель.

Котирування березневого ф'ючерсу на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 26 січня впало на 1,46 - до 44,74 дол. за барель.

На лондонській біржі ICE Futures вартість ф'ючерсів на березень на нафту Brent знизилася на 1,41 - до 46,96 дол. за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у понеділок склала 45,08 дол. за барель, що на 0,40 дол. нижчий за ціну spot в попередній день.

Експортна нафта з Росії з поставкою в порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала 45,16 дол. за барель (-0,40 дол.), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - 47,00 дол. за барель (-0,44 дол.).

Читайте також:

Європейські банкіри: ціна нафти обвалиться до 25 доларів

Нафта зростає через зниження курсу долара

Долар падає в очікуванні заходів нової адміністрації США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: