Нафта подорожчала на біржах, ринок сповнений оптимізму

У перший же день торгів американські фондові біржі піднялися, а інформація показала поточний ріст промислової активності і будівельного сектора.

Ціни на нафту на торгах в Азії зависли під відміткою 92 долари за баррель, це приблизно дворічний ціновий рекорд для ресурсу. В той же час біржові показники почали неухильно зростати.

Ця динаміка викликала оптимізм у трейдерів і віру в благополучний початок року. У перший же день торгів американські фондові біржі піднялися, а інформація показала поточний ріст промислової активності і будівельного сектора. Цей загальний економічний оптимізм також підстібає привабливість нафтового ринку як классу активів.

Інвестори, що працюють з нафтою, часто орієнтуються на ринок акцій для того, щоб зрозуміти загальний настрій серед інвесторів. Цього разу фахівці стежитимуть, чи залишиться оптимізм тривалим, відповідно до біржового курсу. В цілому, результат йде на поправку.

Ціна на лютневе постачання нафти виросла на 2 центи і досягла 91,57 долара за баррель на електронних торгах в Нью-Йорку. Ціна за контракт виросла на 17 центів до 91,55 долара за баррель. На торгах в Лондоні нафта Brent виросла на 16 центів і склала 95,00 доларів за барель.

Читайте також:

Ціни на нафту побили рекорд останніх двох років

Росія вичерпала половину запасів своєї нафти

Бензин подорожчає до 9 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: