Нафта значно подорожчала

Ціни світового ринку на нафту за підсумками торгів 25 липня 2007 р. на провідних нафтових біржах значно підвищилися.

Ціни світового ринку на нафту за підсумками торгів 25 липня 2007 р. на провідних нафтових біржах значно підвищилися. Офіційні ціни нафтових ф'ючерсів найближчого місяця постачання становлять:

- у Лондоні на InterContinental Exchange Futures - IPE Brent Crude - 76,32 (+1,24) дол./бар.;

- у Нью-Йорку на New York Mercantile Exchange - Light, Sweet Crude Oil - 75,88 (+2,32) дол./бар.

Таке подорожчання чорного золота пов'язане, швидше за все, з даними опублікованої напередодні доповіді Міністерства енергетики США. Так, згідно з оприлюдненою інформацією, станом на 20 липня запаси сирої нафти і похідних енергоносіїв характеризувалися наступними тижневими змінами.

Запаси сирої нафти знизилися на 1,1 млн бар. - до 351 млн бар., що вище за показник на аналогічну дату попереднього року на 5,4%. Запаси бензинів збільшилися на 0,8 млн бар. і досягли 204,1 млн бар., що нижче за показник на аналогічну дату попереднього року на 3,6%.

Важкі дистиляти: запаси зросли на 1,5 млн бар. і досягли 123,7 млн бар., що нижче за показник на аналогічну дату попереднього року на 8,6%. Що стосується запасів стратегічного нафтового резерву, то за минулий тиждень вони не змінилися, залишившись на рівні 690,3 млн. бар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: