"Нафтогаз" анонсував тендер із закупівлі нової бурової установки

На закупівлю плавучої бурової установки дня "Чорноморнафтогазу" претендують три компанії.

Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" оголосило про відкриття тендеру на закупівлю самопідйомної плавучої бурової установки.

Для участі в тендері державної компанії подали заявки три компанії, про що свідчать підсумки розкриття пропозицій учасників зазначеного тендера, що відбулося 21 вересня в приміщенні Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у Києві.

Свої пропозиції подали компанії Highway Investment Processing LLP (Велика Британія), відкрите акціонерне товариство "Ризька судноверф" (Латвія) і компанія "Діафол Лімітед" (Велика Британія).

Вартість пропозиції Highway Investment Processing складає 400,344 млн доларів, "Ризької судноверфі" - 399,8 млн доларів та "Діафол Лімітед" - 405 млн доларів.

Після оцінки конкурсних пропозицій учасників членами Комітету з конкурсних торгів замовника закупівлі, яка буде проведена протягом двадцяти робочих днів, буде оголошено компанію-переможця.

Заступник голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Вадим Чупрун зазначив, що усі етапи закупівлі СПБУ будуть проходити публічно із залученням представників ЗМІ.

За словами Чупруна, спочатку буде розглядатися сама пропозиція, потім буде здійснено виїзд до всіх компаній, і тільки потім буде оголошуватися переможець і підписуватися документ на постачання установки. Закупівля повинна відбуватися відкрито.

"29 вересня в ході міжнародної конференції, на якій буде присутній єврокомісар (Гюнтер) Оттінгер, "Україна-ЄС: шлях до єдиного енергетичного простору", ми підпишемо з п'ятьма компаніями угоду щодо аудиту та супроводження всіх технологічних циклів на першій буровій установці", - зазначив Чупрун.

За допомогою нової СПБУ ДАТ "Чорноморнафтогаз" планує у 2013 році розпочати пошуково-розвідувальне буріння на структурі Рифтова-Осетрова (Північно-західна частина шельфу Чорного моря).

Придбання ще однієї сучасної бурової установки відбувається в рамках виконання заходів щодо збільшення видобутку вуглеводнів з метою забезпечення потреб національної економіки та зміцнення енергетичної безпеки України.

Читайте також:

Бразилія претендує на розробку Чорноморського шельфу

Ресурсів Чорноморського шельфу вистачить на 50 років

Туреччина допоможе Україні розробляти Чорноморський шельф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: