"Нафтогаз" достроково сплатив до бюджету 13 млрд гривень податків і дивідендів

Від початку року група компаній наповнила держказну понад 100 млрд гривень.

У четвер, 26 грудня, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" перерахувала до бюджету держави 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв.

"Нафтогаз" – не лише найбільша компанія, яка належить нашій державі. Ми також соціально відповідальна компанія, яка несе відповідальність перед своїм кінцевим власником, народом України. Станом на вчора (25 грудня - прим.ред.) від початку року група "Нафтогаз" сплатила понад 103,8 млрд грн податків і дивідендів", - написав він.

За словами Коболєва, "Нафтогаз" забезпечив держбюджету найбільшу частку надходжень: приблизно кожна сьома гривня прийшла до державної скарбниці через одну з компаній групи.

"Сьогодні (26 грудня - прим.ред.), Кабінет міністрів, згідно зі спільно узгодженим між Міністерством фінансів та Нафтогазом планом, ухвалив рішення щодо дострокової виплати дивідендів за 2019 рік. Одразу після ухвалення цього рішення ми перерахували державі 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів. Важливо, що у дивідендах Нафтогазу є частка і наших дочірніх компаній, адже їхній фінансовий результат враховується при підрахунку нашого фінансового результату. Таким чином, дивіденди, які отримала держава, включають і гроші від наших дочірніх компаній", - заявив голова правління НАК.

Окремо Коболєв зазначив, що загалом за грудень від "Нафтогазу" до держбюджету надійшло приблизно 20 млрд гривень.

"Сподіваємось, це дозволить багатьом українцям спокійно і радісно зустріти свята", - резюмував він.

Нафтогаз – не лише найбільша компанія, яка належить нашій державі. Ми також соціально відповідальна компанія, яка несе...

Опубликовано Andriy Kobolyev Четверг, 26 декабря 2019 г.

Нагадаємо, раніше НАК "Нафтогаз України" оприлюднив оптову вартість газу для потреб населення."У січні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), складе 5500 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів