"Нафтогаз" досяг порозуміння з "Газпромом"

НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" досягли взаємної згоди з вирішення ключових питань співпраці.

Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко та Голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін провели зустріч з Головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером. Зустріч відбулась 27 серпня в Москві в ході робочої поїздки Бойка та Бакуліна.

"Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань стратегічного співробітництва двох країн в енергетичній сфері. Сторони відзначили значний прогрес в переговорному процесі і досягли взаємної згоди щодо вирішення ключових питань співробітництва, які відповідають національним інтересам обох країн", - повідомляє прес-служба Мінтопенерго.

Нагадаємо, 20 серпня в Москві був розпочатий новий раунд переговорів про створення спільного підприємства ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Раніше Бойко повідомив, що Росія запропонувала Україні створити на паритетних засадах спільне підприємство, яке займатиметься здобиччю газу на території Росії і транзитом російського газу до країн Європи через територію України.

В кінці квітня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим запропонував об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Читайте також:

Бойко поїхав до Москви домовлятися про зниження ціни на газ

Росія зробить Україні знижку на газ в обмін на газову трубу

Україна просить Росію знизити ціну на газ на третину

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: