"Нафтогаз": Газових посередників не буде

НАК "Нафтогаз України" запевняє, що газових посередників з "Газпромом" не буде.

На українському газовому ринку не передбачається появи посередників, заявляє НАК "Нафтогаз України", спростовувавши вислови представників Секретаріату президента України.

"У питанні постачань газу з Росії компанія чітко дотримує директиви уряду про неможливість повернення посередників на газовий ринок", - говориться в заяві холдингу.

Напередодні представник президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовській сказав, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко формує умови для введення посередницьких тіньових схем на внутрішньому і зовнішньому ринках газу.

Крім того, Соколовський заявив, що найбільшою загрозою для енергобезпеки України за підсумками 2009 року є фінансовий стан "Нафтогазу".

У "Нафтогазі" підкреслили, що прямі, без посередників, постачання газу з Росії передбачені контрактами з "Газпромом".

"Враховуючи, що подібні заяви про газових посередників звучать в розпал виборчої кампанії, НАК "Нафтогаз України" в черговий раз звертається до політиків, органів державної влади всіх рівнів і експертів з вимогою припинити нагнітати напругу навколо діяльності найбільшої бюджетотворчої компанії України", - мовиться в заяві.

Читайте також:

Секретаріат президента: Тимошенко створює нового газового посередника

Росія обіцяє, що нової газової війни з Україною не буде

Ющенко: "Нафтогаз" недоотримав 40 млрд гривень

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: