"Нафтогаз" хоче платити менше податків

НАК ”Нафтогаз України” пропонує знизити податкове навантаження на компанію з 30% від обороту до 11-12%.

Нафтогаз
УНІАН
Керівники "Нафтогазу" вважають за необхідне знизити податки на компанію.
НАК ”Нафтогаз України” пропонує знизити податкове навантаження на компанію до 11-12% від обороту (нині воно сягає 30%). Як передає УНІАН, про це заявив перший заступник голови правління НАК ”Нафтогаз України” Едуард Швидкой у ході міжнародної конференції “Нафтогазовий комплекс України: надійність, стабільність і перспективи” в рамках 11-го Міжнародного форуму “Нафта й газ 2007” сьогодні в Києві.

”У нас є пропозиції, які ми передали в уряд, згідно з якими платежі ”Нафтогазу України” до бюджету мають становити 11-12% від обороту компанії. Це непопулярний захід, але необхідний”, - сказав він.

Едуард Швидкой зазначив, що за останні шість років рентна плата для компанії за вуглеводні, що видобуваються, зросла в 12 разів.

Як відомо, у 2006 році підприємства, що входять до структури НАК ”Нафтогаз України”, збільшили платежі до бюджетів усіх рівнів на 30,3% або на 3,552 млрд. грн., порівняно з 2005 роком, до 15 млрд. 289,7 млн. грн. при консолідованому доході 64,7 млрд. грн, що відповідає податковому навантаженню в розмірі 23,6% від обороту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: