"Нафтогаз" і "Газпром" не змогли домовитись про об’єднання

Українська сторона уважно розгляне пропозиції російських партнерів щодо подальшого поглиблення стратегічного співробітництва у газовій сфері.

Жодних рішень у питанні об’єднання НАК "Нафтогаз" і ВАТ "Газпром" у Москві 12 травня під час робочої зустрічі міністра палива та енергетики України Юрія Бойка і голови правління "Газпрому" Олексія Міллера ухвалено не було.

Про це повідомило джерело із складу української делегації на переговорах у Москві.

За словами джерела, під час учорашнього обговорення ініціативи голови уряду Росії Володимира Путіна стосовно можливого об’єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" жодних рішень прийнято не було.

Водночас, українська делегація уважно вислухала пропозиції російських партнерів щодо подальшого поглиблення стратегічного співробітництва у газовій сфері. "Ці пропозиції будуть розглянуті із урахуванням національних інтересів України", - наголосив учасник переговорів.

Він також повідомив, що українська сторона висловила стурбованість зниженням обсягів російського газу, що транспортується газотранспортною системою України.

Нагадаємо, голова "Газпрому" Олексій Міллер раніше повідомив, що на зустрічі з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком у Москві вони докладніше обговорили питання, пов'язані з пропозицією Путіна про об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу".

Міллер зазначив, що об'єднання компаній - "абсолютно прагматичне рішення", а ідея обумовлена спільною історією розвитку газової галузі двох країн.

Читайте також:

"Нафтогаз" погодився розглянути пропозиції про спільну роботу з "Газпромом"

Україна і Росія провели переговори про злиття "Нафтогазу" і "Газпрому"

Янукович назвав умову злиття "Нафтогазу" та "Газпрому"

Україні виділять одне місце в раді директорів об'єднаного "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: