"Нафтогаз" і "Газпром" створюють спільне підприємство

Глава НАК "Нафтогазу" заявив, що компанія розроблятиме Чорноморський шельф разом з "Газпромом".

НАК "Нафтогаз України" і "Газпром" розпочали створення спільного підприємства з розробки шельфу Чорного моря, повідомив голова правління української компанії Євген Бакулін.

"Так", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів про те, чи розпочали компанії створення запланованого раніше СП по шельфу.

Глава "Нафтогазу" відмовився повідомити термін завершення процедури створення СП. Зазначив, що ведеться оцінка необхідних інвестицій і витрат.

"Є деякі законодавчі суперечності", - сказав Бакулін, і при цьому додав, що вони не стануть перешкодою для створення СП.

Нагадаємо, у грудні 2010 року голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко домовилися про створення двох спільних підприємств: з видобутку газу з вугільних пластів на території України і з розробки структури Паласа на шельфі Чорного моря. Також в грудні 2010 року "Газпром" і "Нафтогаз" підписали меморандум про створення СП для видобутку метану з вугільних пластів.

Нагадаємо, що у квітні виникли ускладнення у питанні створення СП "Газпрому" і "Нафтогазу" через бажання України виставити на продаж частину акцій НАКу.

Читайте також:

Бойко: 25% акцій "Нафтогазу" продадуть

Продаж акцій "Нафтогазу" зупинив створення СП з "Газпромом"

Доля "Нафтогазу" вирішиться восени

"Нафтогаз" розділять на 2 самостійні компанії

Прибутків від Чорноморського шельфу не буде ще 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: