"Нафтогаз" і "Газпром" внесли зміни у контракт

З урахуванням передбаченої контрактами знижки за обсягами у розмірі 20%, фактично, Україна імпортує в 2009 році близько 27 млрд. куб. м. російського газу.

НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" внесли зміни у діючі контракти між компаніями про скорочення обсягу російського природного газу, що імпортується в 2009 році в Україну, з 40 млрд. куб. м до 33,51 млрд. куб. м.

Про це він повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина 27 листопада на прес-конференції в Кабінеті міністрів України.

За його словами, з урахуванням передбаченої контрактами знижки за обсягами у розмірі 20%, фактично, Україна імпортує в 2009 році близько 27 млрд. куб. м. російського газу.

Також Дубина зазначив, що в листопаді "Нафтогаз України" придбає близько 3,6 млрд. куб. м, а у грудні – близько 4 млрд. куб. м російського газу.

Керівник "Нафтогазу" також повідомив, що у першому кварталі 2010 року Україна планує купити близько 7 млрд. куб. м російського газу.

Нагадаємо, офіційний представник ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов в ефірі радіостанції "Ехо Москви" 25 листопада заявив, що в результаті підписаних 24 листопада доповнень до контракту, "Газпром" і "Нафтогаз" домовилися про зниження річних контрактних обсягів закупівлі газу в 2010 році. Він нагадав, що "Нафтогаз України" у 2010 році мав придбати 52 млрд. куб. м газу, а згідно зі змінами у контрактах, цей обсяг зменшено до 33,75 млрд. куб. м.

Читайте також:

"Газпром" назвав ціну на газ для України на наступний рік

В обмін на поступки Росія підвищить ціну на газ для України

Росія дозволила Україні купувати менше газу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: