"Нафтогаз" і "Газпром" внесли зміни у контракт

З урахуванням передбаченої контрактами знижки за обсягами у розмірі 20%, фактично, Україна імпортує в 2009 році близько 27 млрд. куб. м. російського газу.

НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" внесли зміни у діючі контракти між компаніями про скорочення обсягу російського природного газу, що імпортується в 2009 році в Україну, з 40 млрд. куб. м до 33,51 млрд. куб. м.

Про це він повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина 27 листопада на прес-конференції в Кабінеті міністрів України.

За його словами, з урахуванням передбаченої контрактами знижки за обсягами у розмірі 20%, фактично, Україна імпортує в 2009 році близько 27 млрд. куб. м. російського газу.

Також Дубина зазначив, що в листопаді "Нафтогаз України" придбає близько 3,6 млрд. куб. м, а у грудні – близько 4 млрд. куб. м російського газу.

Керівник "Нафтогазу" також повідомив, що у першому кварталі 2010 року Україна планує купити близько 7 млрд. куб. м російського газу.

Нагадаємо, офіційний представник ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов в ефірі радіостанції "Ехо Москви" 25 листопада заявив, що в результаті підписаних 24 листопада доповнень до контракту, "Газпром" і "Нафтогаз" домовилися про зниження річних контрактних обсягів закупівлі газу в 2010 році. Він нагадав, що "Нафтогаз України" у 2010 році мав придбати 52 млрд. куб. м газу, а згідно зі змінами у контрактах, цей обсяг зменшено до 33,75 млрд. куб. м.

Читайте також:

"Газпром" назвав ціну на газ для України на наступний рік

В обмін на поступки Росія підвищить ціну на газ для України

Росія дозволила Україні купувати менше газу

 

Відео"Нафтогаз" і "Газпром" внесли зміни у контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: