"Нафтогаз" напозичав в "Ощадбанку" 18 мільярдів

Голова правління “Ощадбанку” підкреслив, що "Нафтогаз" є дисциплінованим позичальником і в строк виконує свої зобов`язання перед банком.

У кредитному портфелі "Ощадбанку" сума кредитів, наданих НАК "Нафтогаз України", становить 18 млрд. грн. Про це повідомив голова правління ВАТ “Ощадбанк” Анатолій Гулей.

"18 млрд. грн. - наш портфель проти них на сьогодні", - сказав Гулей. При цьому він зазначив, що з початку поточного року загальний обсяг наданих "Ощадбанком" кредитів НАК "Нафтогаз України" не змінився.

Банкір підкреслив, що НАК є дисциплінованим позичальником і в строк виконує свої зобов`язання перед "Ощадбанком".

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко офіційно запросила у Росії кредит обсягом 5 млрд. дол. Як повідомив в.о. міністра фінансів Ігор Уманський, російський кредит розміром 5 млрд. дол. планується направити на оплату за природний газ, який НАК "Нафтогаз України" купує в "Газпрому".

Росія вивчає можливість виділення такого кредиту Україні.

НАК "Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають понад 97% газу й нафти в країні.

ВАТ “Ощадбанк” входить до групи найбільших банків України. 100% акцій банку належать державі. Чистий прибуток "Ощадбанку" в 2008 р. збільшився на 48% – до 306 млн. грн.

Читайте також:

Росія хоче відмовити ЄС від інвестицій в українську ГТС

Тимошенко офіційно попросила в Росії 5 млрд. Кремль вагається

Україні належить шоста частина радянського майна за кордоном

Росія не дала кредит Білорусії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: