"Нафтогаз" не планує модернізовувати газогін лише з "Газпромом"

Керівник НАКу заявив, що модернізація ГТС має проходити на тристоронньому рівні – Україна, Росія і Євросоюз.

НАК "Нафтогаз України" оцінює взаємодію з ВАТ "Газпром" як конструктивну, при цьому вважає за доцільне проводити модернізацію своєї газотранспортної системи (ГТС) у співпраці як з російським холдингом, так і з Європейським Союзом.

Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін сьогодні у Берліні на конференції "Енергетичний діалог: Росія – Європейський Союз. Газовий аспект".

"З "Газпромом" ми знаходимося зараз в конструктивній фазі взаємодії, зокрема щодо модернізації газотранспортної системи", – сказав Бакулін. При цьому він додав, що модернізація ГТС має проходити на тристоронньому рівні – Україна, Росія і Євросоюз.

Він відзначив, що оптимальна потужність ГТС України має становити не менш як 120 млрд. куб. м. Щоб досягти цього показника, необхідні значні інвестиції у середньостроковій перспективі. Крім того, ще 53 млрд. куб. м у потужності ГТС може одержати після введення газопроводу "Новопсков – Ужгород" довжиною 1,5 тис. км.

Бакулін сказав, що цей проект також вимагає значних витрат, не уточнивши при цьому конкретних цифр.

Як повідомлялося, сьогодні, 21 травня, в Берліні проходить зустріч між високими представниками "Нафтогазу" та "Газпрому", за участю "Єврогазу" і німецького концерну "Еон Рургаз".

За неофіційною інформацією, під час зустрічі буде підписано важливі документи, зокрема, меморандум "Про взаєморозуміння" між Європейським союзом газової промисловості (Eurogas) і "Нафтогазом України".

Читайте також:

"Нафтогаз" і "Газпром" проведуть зустріч у Берліні

МЗС: Україна не відмовилася від об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

Адміністрація Януковича не зацікавлена в об’єднанні "Нафтогазу" і "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: