"Нафтогаз" отримав майже 3 мільярди компенсацій з бюджету

Всього державним бюджетом на 2010 рік передбачена компенсація у розмірі 3 423,525 млн гривень.

НАК "Нафтогаз Україна" в період з 1 січня по 18 серпня дістала з державного бюджету 2,9 млрд. гривень на компенсацію різниці в цінах закупівлі і продажу імпортного природного газу в 2010 році.

Про це йдеться у проспекті випуску українських єврооблігацій, опублікованому на Ірландській фондовій біржі.

Всього державним бюджетом на 2010 рік передбачена компенсація у розмірі 3 423,525 млн. гривень.

Також в проспекті зазначається, що уряд додатково до зазначених субсидій з бюджету може використовувати і інші заходи з підтримки "Нафтогазу", у тому числі відстрочку виплати податків і збільшення статутного капіталу шляхом випуску додаткових акцій.

Як повідомлялося, в 1 кварталі 2010 ціна російського газу для України становила понад 305 доларів / тис. куб. м, у 2 кварталі, після підписання домовленостей з Росією щодо Чорноморського флоту і зниження ціни на імпортне паливо, ціна становила більше 230 доларів / тис. куб. м.

При цьому з грудня 2008 року до серпня 2010 року гранична ціна на газ для підприємств комунальної теплоенергетики становила 872,78 гривні / тис. куб. м з урахуванням ПДВ, цільової надбавки, тарифів на транспортування і поставку, витрат на зберігання.

З серпня НКРЕ підвищила граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50%, або на 436,42 гривні / тис. куб. м до 1 309,2 гривні / тис. куб. м.

Читайте також:

Україна купуватиме менше російського газу

Росія видасть Україні екс-бухгалтера "Нафтогазу"

"Нафтогаз" надасть своїй "дочці" нафтопродуктів на 29,5 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: