"Нафтогаз" отримав від "Газпрому" пропозицію щодо транзиту газу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В компанії підтвердили, що "пропозиція дійшла".

НАК "Нафтогаз"отримав пропозицію від російського "Газпрому" щодо укладання нової угоди про транзит газу до Європи через газотранспортну систему України.

Про це 18 листопада на своїй сторінці у Facebook написав виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Керівник підтвердив, що компанія отримала пропозицію від російської сторони факсом. Та пообіцяв вивчити її.

"Нарешті отримали факсом пропозицію від Газпрому, про яку пишуть всі ЗМІ (включно зі змістом цієі пропозиції). Уважно її вивчимо і надамо конструктивну відповідь найближчим часом. Україна буде надійним партнером для Європи щодо транзиту газу у повній відповідності до європейських правил", - пише Вітренко.

Нарешті отримали факсом пропозицію від Газпрому, про яку пишуть всі ЗМІ (включно зі змістом цієі пропозиції). Уважно її...

Опубліковано Юрієм Витренком Понеділок, 18 листопада 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський "Газпром"  направив українському "Нафтогазу" офіційну пропозицію щодо подовження транзиту газу, в якій пропонує Україні або подовжити старий транзитний контракт, який закінчується 31 грудня нинішнього року, або укласти новий договір на один рік. 

Відео Меркель ініціювала телефонну розмову з Путіним щодо "нормандської зустрічі" і транзиту газу

Звіти про розмову німецької канцлерки і російського президента оприлюднили на офіційних сайтах обидвох, але подробиць обмаль. Відомо лише, що ініціювала спілкування Меркель. Ішлося про підготовку до саміту за участі України, Франції, Німеччини та Росії, але дату його сторони не назвали.    

Меркель ініціювала телефонну розмову з Путіним щодо "нормандської зустрічі" і транзиту газу

Залиште свій коментар

Вибір редакції