"Нафтогаз" планує до жовтня закачати 12 млрд кубометрів газу

Наразі в підземні сховища закачано близько 6 млрд куб. м газу. Ще близько 6 млрд, запланованих до початку опалювального сезону, буде закачано пізніше.

НАК "Нафтогаз України" розраховує закачати в підземні сховища газу (ПСГ) на початок опалювального сезону - 15 жовтня 2010 року - 12 млрд куб. м газу.

Про це повідомив глава НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін.

"Ми планували закачати 12 млрд куб. м газу до початку опалювального сезону, зараз закачано близько 6 млрд куб. м Ще близько 6 млрд куб. м буде закачано пізніше", - заявив Бакулін. Він відмітив, що закачування газу в ПСГ здійснюється відповідно до плану без збоїв.

Як повідомляв 1 липня ц.р. заступник голови правління "Нафтогазу України" Вадим Чупрун, Україна накопичила в ПСГ 16,7 млрд куб. м газу. "У нас в сховищах на 29 червня 16,7 млрд куб. м газу. Ми закачуватимемо об'єм, необхідний для проходження осінньо-зимового опалювального періоду", - сказав Чупрун.

Сезон закачування газу на Україні починається 15 квітня і завершується 15 жовтня. Планується, що з урахуванням залишку в сховищах до початку опалювального сезону Україна накопичить в ПСГ близько 23-25 млрд куб. м газу. На території країни розташовано 13 підземних сховищ газу.

Читайте також:

Нове газове родовище відкрите у Львівській області

Нацбанк скасував рефінансування банків

"Нафтогаз" на третину скоротив платежі до бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: