"Нафтогаз" планує витратити на 10 млрд. гривень більше, ніж отримати

НАК "Нафтогаз України" передав до Кабміну фінансовий план, згідно якому підприємство планує отримати 92,5 млрд. грн.

НАК "Нафтогаз Україні" планує отримати в 2009 році майже 92,5 мільярда гривень. Такий прогноз міститься в переданому на твердження в Кабінет міністрів проекті фінансового плану "Нафтогазу", пише "Дзеркало тижня".

При цьому витрати з держбюджету в 2009 році складуть: компенсація за газ, поставлений підприємствам тепло-комунальної енергетики (ТКЕ), - 10,4 млрд. гривень, фінансування геолого-розвідувальніх робіт - 0,44 млрд. гривень, повернення ПДВ за імпортований в 2008 році газ - 2,8 млрд. гривень.

Згідно з проектом фінплану, прогнозна загальна сума витрат НАК "Нафтогаз України" складає трохи більше 102 млрд. гривень. Відповідно до плану антикризових заходів по стабілізації фінансового стану компанії, для покриття дефіциту близько 9,5 млрд. гривень пропонується збільшення компенсації з бюджету цін на газ для підприємств ТКЕ на суму 10,4 млрд. гривень.

Згідно з прогнозним балансом розподілу газу в проекті фінплану, з 52,377 млрд. кубометрів газу 17,3 млрд. кубометрів буде спрямовано на потреби населення, трохи більше 1 млрд. кубометрів — бюджетним організаціям, майже 10 млрд. кубометрів — підприємствам тепло-комунальної енергетики, 10,83 млрд. кубометрів — промисловості (ще 5 млрд. планує надати "Газпромзбут Україна"), 505 млн. кубометрів — металургам і хімікам, 5,12 млрд. кубометрів — технічний газ.

При цьому за весь поставлений протягом року газ "Нафтогаз" має намір отримати не менше 68,23 млрд. гривень. Крім того, заплановане отримання 1,6 млрд. гривень за транспортні послуги з доставки газу споживачам України, а також за інші послуги.

НАК "Нафтогаз Україні" виходив з того, що курс долара до гривні, використаний при розрахунку, — 7,7 доларів за 1 гривню.

Читайте також:

"Нафтогаз" обіцяє вчасно заплатити "Газпрому"

"Газпром" готується відключити Україні газ 8 березня

Нацбанк допоможе "Нафтогазу" розплатитися з Москвою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: