"Нафтогаз" планує розробляти нафтогазові родовища в Росії

Українська компанія має намір зайнятися розробкою родовищ в Астраханській області Росії, а міністр Бойко заявив, що країна зможе отримувати зріджений газ за ціною 190 доларів за тис. куб. м після побудови терміналу зрідженого газу.

НАК "Нафтогаз України" розглядає питання розробки нафтогазових родовищ в Астраханській області, повідомляється в звіті обласної адміністрації за результатами зустрічі посла України в Росії Володимира Єльченка з губернатором Астраханської області РФ Олександром Жилкіним.

Так, за даними прес-служби, Астраханська область планує взяти участь в проектах української нафтогазової компанії.

Тим часом, міністр палива і енергетики України Юрій Бойко заявив, що країна зможе отримувати зріджений газ за ціною 190 доларів за тис. куб. м після побудови терміналу зрідженого газу на березі Чорного моря.

"Ще 31 березня 2010 р. Кабмін затвердив постанову про побудову терміналу зрідженого газу на березі Чорного моря. І до кінця року буде підготовлено ТЭО цього проекту. Сьогодні ми отримуємо трубний газ за ціною 250 доларів за тис. куб. м. Враховуючи усі складові процесу доставки зрідженого газу, після проведення переговорів з Єгиптом, то сьогодні ціна зрідженого газу на вході в Україну буде 190 доларів за тис. куб. м на цьому терміналі", - сказав він.

Крім того, він повідомив, що вже прийняте рішення про побудову "без всякого навантаження на бюджет сонячних і вітрових станцій для забезпечення енергії".

Раніше повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва відмінив рішення уряду про видачу НАК "Нафтогаз України" ліцензії на розробку одного з найбільших в Україні Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища за позовом ЗАТ "Добувна компанія Укрнафтобуріння" до Кабінету міністрів.

Читайте також:

Україна просить Росію знизити ціну на газ на третину

"Нафтогаз" оскаржив рішення київського суду по RosUkrEnergo

У "Нафтогазу" забрали ліцензію на видобуток вуглеводнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: