"Нафтогаз" почав видобувати нафту в Єгипті

Цього тижня компанія здійснила реалізацію першої партії нафти, видобутої на родовищі "HG" східного блоку Алам Ель Шавіш.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" почала комерційний видобуток нафти в рамках реалізації проекту з освоєння концесійної ділянки Алам Ель Шавіш Іст (Alam El Shawish Еаst) на території Західної Пустелі Арабської Республіки Єгипет. Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Цього тижня Компанія здійснила реалізацію першої партії нафти, видобутої на родовищі "HG" східного блоку Алам Ель Шавіш відповідно до умов Концесійної угоди між Арабською Республікою Єгипет (АРЄ), Єгипетською Генеральною Нафтовою Корпорацією (ЄГНК) і Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Компанія продовжує запроваджувати заходи щодо нарощування обсягів видобутку вуглеводнів на згаданій концесійній ділянці", - йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що успішна реалізація проекту з розвідки і промислової експлуатації східного блоку Алам Ель Шавіш сприятиме прискоренню процесу диверсифікації джерел забезпечення енергоносіями України і становленню іміджу України в світі.

Довідка. 13 грудня 2006р. між АРЄ, ЄГНК і Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" було укладено Концесійну угоду на проведення нафтової розвідки і експлуатації східного блоку Алам Ель Шавіш Іст (Alam El-Shawish East) у Західній Пустелі Арабської Республіки Єгипет загальною площею 994 кв. км. Згідно з умовами Концесійної угоди період геологорозвідувальних робіт триватиме до 13 грудня 2011 року.

Компанія відкрила три родовища вуглеводнів на вказаному блоці. Зокрема, в процесі геологорозвідки було пробурено 8 свердловин, зокрема 6 пошукових і 2 розвідувальні. Під час буріння виконувався повний комплекс геолого-геофізичних і промислових досліджень. На сьогоднішній день здійснюється буріння ще однієї свердловини, а на трьох із восьми пробурених свердловин проводяться роботи з випробування пластів.

Читайте також:

Підписані доповнення до газових контрактів скасовують штрафні санкції для України

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

Україна підняла ставку транзиту російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: