"Нафтогаз" почне розробки в Лівії цьогоріч

”Нафтогаз України” планує до кінця 2007 року розпочати роботи на нафтогазоносних блоках в Лівії та Єгипті.

Ірак перегляне контракти щодо нафтових компаній
"Нафтогаз України" почне роботи в північній Африці вже найближчим часом.
”Нафтогаз України” планує до кінця 2007 року розпочати роботи на нафтогазоносних блоках в Лівії та Єгипті. Про це повідомив голова правління НАК ”Нафтогаз України” Євгеній Бакулін журналістам у вівторок у Львові.

”До Єгипту та Лівії направлені фахівці, які працюють на місцях. Ми плануємо в цьому році ці роботи почати”, - сказав він.

Як передає УНІАН, при цьому Євген Бакулін уточнив, що ”Нафтогаз України” наразі проводить відбір сервісних компаній, що виконуватимуть бурові роботи в межах реалізації зарубіжних проектів компанії.

Раніше, 13 грудня, 2006 року ”Нафтогаз України” і Єгипетська генеральна нафтова корпорація підписали концесійну угоду на розвідку і розробку родовищ нафти і газу в східній частині блоку Alam El Shawish East. Ресурси нафти блоку Alam El Shawish East, за оцінкою ”Науканафтогазу”, дочірнього підприємства НАК ”Нафтогаз України”, підтвердженою Державною комісією України із запасів, складають не менше 73,5 млн. тонн (категорія С-3). У районі блоку існує розвинена інфраструктура нафто- і газопроводів з виходом на узбережжя Середземного моря.

Крім того, в жовтні 2004 року, ”Нафтогаз України” і лівійська компанія National Oil Company (NOC) уклали угоду про розподіл продукції, видобуток якої має здійснюватися на чотирьох нафтогазоносних блоках, розташованих на території Лівії. Проте лівійський уряд її досі не ратифікував.

Прогнозні ресурси відібраних у Лівії блоків, площа яких перевищує 200 тис. кв. км., складають близько 110 млн. тонн нафти і 30 млрд. куб. м природного газу. Мінімальний об`єм інвестицій ”Нафтогазу України” в пошуково-розвідувальні роботи в Лівії, згідно з умовами угоди, має скласти 57,5 млн. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: