"Нафтогаз" поклав око на 7 родовищ у Росії

"Нафтогаз" зацікавився можливістю придбання 7 нафтогазових родовищ у Росії.

НАК "Нафтогаз України" вивчає можливість придбання товариства з обмеженою відповідальністю "Рената" і ТОВ "Нафтова компанія "Дельта-нафта" (обидві - Республіка Комі, Росія), яким належать ліцензійні ділянки 7 нафтогазових родовищ на території Республіки Комі. Про це сказано в тендерній документації НАК.

З цією метою компанія 30 березня оголосила тендер на оцінку запасів нафти й газу Пан'єльської площі (Тимано-Печорська нафтогазоносна провінція), ділянки №3 гряди Чернишова й Хорейверської западини, Університетської, Трипан'єльської, Північно-Мічаюської, Кабинтивісівської площ і Чиб'юського родовища.

Переможець тендера повинен буде провести збір, аналіз, систематизацію й аудит геолого-геофізичних і геолого-промислових матеріалів за ліцензійними ділянками, підрахунок запасів і ресурсів нафти й газу ліцензійних ділянок станом на 1 січня 2011 року.

Також має бути визначений очікуваний чистий дохід і дисконтований очікуваний чистий дохід за кожною оціненою категорією запасів вищевказаних активів і проведено оцінку прав власності, податків, експлуатаційних і капітальних видатків "Нафтогазу України" у випадку придбання ліцензійних ділянок, пропонованих для оцінки.

Наприкінці 2010 року "Нафтогаз України" вибрав аудиторську компанію "КПМГ-Україна" для проведення фінансового і юридичного аналізу доцільності придбання нафтогазових родовищ Толкін, Боранколь і блоку Табіл (Мангістауська область, Казахстан).

"Нафтогаз України" є монополістом з транспортування газу транзитними газопроводами, монополістом з транспортування нафти нафтопроводами, а також найбільшим добувачем газу і нафти в Україні.

Читайте також:

Бойко: 25% акцій "Нафтогазу" продадуть

До липня газ для населення подорожчає двічі

Найбільша нафтогазова компанія Італії зацікавилася українськими ресурсами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: