"Нафтогаз" пообіцяв не підвищувати ціну газу для населення

"Нафтогаз" тимчасово заморозить ціни на газ для населення.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" найближчим часом не підвищуватиме тарифи на газ для населення, заявив глава НАК Євгеній Бакулін.

"Поки не планується (підвищення тарифів на газ для населення - ред.). Принаймні, до тих пір, поки не буде знайдено джерело компенсації рівня життя людей", - сказав він.

"Президент України поставив завдання, щоб дії з покращення господарської діяльності будь-якої компанії ні в якому разі не погіршили життєвий рівень людей в країні. Тому, коли ми даємо свої пропозиції, то відразу плануємо, що ми повинні зробити для вирішення соціальних питань і для того, щоб життєвий рівень людей не знижувався. Це завдання президента", - заявив глава НАКу.

За його словами, на сьогодні багато процесів по покращенню фінансової діяльності компанії йдуть досить повільно, оскільки НАК враховує соціальну сферу.

"Тому ми іноді несемо додаткові витрати, намагаємося їх перекрити якимись іншими джерелами доходів, для того, щоб дати можливість вирішити соціальні питання в нашому суспільстві", - підсумував Бакулін.

Нагадаємо, що в понеділок, 6 червня, глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що Росія не має наміру міняти формулу утворення ціни на газ для України і прив'язувати її до інших видів енергоносіїв

У свою чергу, Микола Азаров заявив, що під час своєї поїздки до Мосвки, яка має відбутися сьогодні, підніматиме питання зміни вартості транзиту російського газу українською територією.

"Раз у нас виросла ціна на газ, давайте компенсуйте нам ставки транзиту", - заявив український прем'єр.

Варто також відзначити, що транзит природного газу по території України в країни Європи і СНД в січні-травні 2011 року збільшився на 15,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року - до 50,365 мільярда кубометрів.

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

Читайте також:

Азаров пригрозив Росії подорожчанням транзиту газу

Азаров офіційно попросив Росію знизити ціну газу до 240 доларів

Росія погодиться на дешевий газ в обмін на доступ до української ГТС

Позбутися залежності від російського газу можна за 50 млрд доларів

Україна купуватиме російський газ за рекордними цінами

"Нафтогаз" пообіцяв тимчасово не підвищувати тарифи для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: