"Нафтогаз" поскаржився у Верховний суд на рішення щодо газу Фірташа

Скарга на рішення Шевченківського райсуду Києва від 13 серпня 2010 року й рішення Апеляційного суду столиці від 17 вересня цього ж року надійшла в приймальню ВСУ 23 вересня.

До Верховного суду України надійшла скарга "Нафтогазу України" на рішення Шевченківського райсуду й Апеляційного суду Києва на користь компанії RosUkrEnergo.

Скарга НАК на рішення Шевченківського райсуду Києва від 13 серпня 2010 року й рішення Апеляційного суду столиці від 17 вересня цього ж року надійшла в приймальню громадян Верховного суду в четвер, 23 вересня.

Нагадаємо, 13 серпня Шевченківський райсуд Києва визнав, що НАК зобов'язана повернути RosUkrEnergo 12,1 мільярда кубометрів газу до 1 вересня або в інший термін, погоджений сторонами.

Суд розглядав претензії RUE до НАК, за якими 8 червня Стокгольмський арбітраж став на бік трейдера.

"Трибунал постановив, що "Нафтогаз" порушив контракт 3/04, позбавивши RosUkrEnergo доступу до 11 мільярдів кубометрів природного газу, які належать останньому", - йдеться в документі.

Також там зазначено, що "Нафтогаз" винен RUE 184 мільйони доларів. Таким чином, український суд повністю підтвердив вердикт міжнародного арбітражу, що було необхідно для виконання рішення в Україні.

Читайте також:

Бойко: ніякого відношення до RosUkrEnergo я не маю

Фірташ може зірвати опалювальний сезон в Україні

Бойко запропонував "Газпрому" два варіанти в справі RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: