Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" пояснив, із чого формується ціна на газ для українців

Структура ціни для споживачів складається з ціни товару, податків, транспортування та націнки постачальника.

Найбільша частина вартості газу – його ціна як товару. Вона становить 6958 гривень за тисячу кубометрів.

Про це компанія "Нафтогаз" повідомила в інфографіці на своїй сторінці у Facebook.

Наступне, що сплачують українці – це ПДВ, 1160 гривень. Також у вартість газу входить ціна транспортування розподільними мережами та магістральними газопроводами – 514 та 219 гривень відповідно.

Найменшу суму становить націнка постачальника газу – 124 гривні.

Нафтогаз пояснив, з чого складається ціна на газ
Нафтогаз України Facebook

Багато хто із споживачів запитував у нас, з чого саме складається ціна на газ для населення. Тим більше, що заради прит...

Опубліковано Нафтогаз України - Naftogaz 7 березень 2018 р.

Як зазначається у повідомленні "Нафтогазу", багатьох споживачів турбує те, з чого саме складається ціна на газ. "Тим більше, що заради притушення перемоги в Стокгольмі з цією темою в хід пішла важка артилерія в особі таких грандів як Анатолій Шарій, Олександр Дубинський, Віктор Медведчук та партія "Батьківщина" у повному складі", - пояснили у компанії.

Нагадаємо, що російська компанія "Газпром" оскаржила рішення Стокгольмського арбітражу щодо постачання газу в Україну. Зокрема, арбітраж скасував умову "бери або плати" на суму 56 млрд доларів за 2012-2017 роки, а також знизив вартість російського газу для України на 27,4%. Російський "Газпром" вже відмовився постачати газ Україні від 1 березня та повернув проплачені кошти. Згодом "Газпром" заявив, що не лише розриває з Україною всі контракти на постачання газу, а й на його транзит територією України до Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції