"Нафтогаз" призупинив переговори з Росією

"Нафтогаз України" заявляє про силове блокування своєї роботи з боку українських податківців.

Делегація Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" під головування голови правління компанії Євгена Бакуліна була змушена передчасно призупинити переговори з ВАТ "Газпром" щодо постачання природного газу до України на 2008-2010 роки. 

Нафтогаз України
Архів
"Нафтогаз" призупинив газові переговори з Росією.
Бакулін терміново прибуває до Києва через загрозу блокування податковими органами України роботи компанії силовим шляхом, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-центр НАК “Нафтогаз України”. 

У повідомленні зазначається, що "Нафтогаз України" володіє інформацією щодо можливого силового захоплення адміністративної будівлі податковими органами України з метою адміністративного арешту діяльності компанії. 

”За наявною інформацією, податківці мотивують свої наміри наявністю непогашеної заборгованості НАК "Нафтогаз України" перед державним бюджетом у розмірі 89 мійльйонів гривень. Ця заборгованість виникла наприкінці першого кварталу 2006 року, коли компанією керував Олександр Болкісєв”, - йдеться у повідомленні. 

Компанія звертає увагу на неадекватність мети та засобів досягнення цілей Державною податковою адміністрацією.
”Зневажливе ставлення податківців до компанії під час надважливих для країни переговорів ставить під загрозу нормальні ділові відносини "Нафтогазу України" з партнерами, та суттєво погіршує імідж України перед міжнародними інвесторами”, - наголошено у повідомленні.

Євген Бакулін
УНІАН
Голова правління компанії Євген Бакулін повернувся до України, де буде боротися з податківцями.
Компанія також нагадує, що з 2005 року податковий тягар на газову галузь зростає з кожним роком і сягне у 2007 році майже 20 мільярдів гривень (у порівнянні з 5,7 мільярда гривень у 2004-му). 

Це унеможливлює повноцінний розвиток "Нафтогазу України". Податкові зобов’язання мають бути зменшені з 30% до 11-12% від річного обороту компанії, зазначається в повідомленні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: