"Нафтогаз" продовжує звинувачувати податкову

"Нафтогаз України" знову заявив про блокування своєї роботи з боку ДПА.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" стверджує, що податкові органи, як і раніше, продовжують блокувати роботу компанії. 

Про це повідомляє прес-центр "Нафтогазу України".
 

Газопровід
Lenta.ru
"Нафтогаз" висловив стурбованість можливими негативними наслідками свого конфлікту з податковою для всієї української енергетики.
За словами представника компанії, з вечора четверга від податківців надходять до всіх українських банків, що обслуговують компанію, вимоги розкрити конфіденційну інформацію про "Нафтогаз" і заморозити рахунки НАК. 

”Якщо в ДПАУ вважають повідомлення НАК абсурдом, то ми просимо їх публічно роз`яснити громадськості, чому саме такі погрози висували співробітники Спеціальної державної податкової інспекції в м. Києві вчора і позавчора, і чому сьогодні з ранку ці співробітники, правда, без допомоги так званого фізичного захисту, оббивають пороги ”Нафтогазу”. Також просимо пояснити, з якою метою всім українським банкам, що обслуговують НАК, із вчорашнього вечора від податківців надходять вимоги розкрити конфіденційну інформацію про компанію і заморозити рахунки НАК”, - цитує слова представника "Нафтогазу" агентство УНІАН.

Представник компанії також додав, що ”ми не розуміємо радості податкової адміністрації від того факту, що саме завдяки божевільному податковому навантаженню на ”Нафтогаз”, компанію впродовж усіх років її існування планомірно заганяли в борги. Нам здавалося, що навіть податкові органи вже усвідомили, що НАК - це не дійна корова бюджету, а суб`єкт бізнесу, який має розвиватися за ринковими законами”. 

Нагадаємо, 22 листопада делегація НАК "Нафтогаз України", яку очолював голова правління компанії Євген Бакулін, змушена була передчасно припинити переговори з російським ВАТ "Газпром" про поставки природного газу до України на 2008-2010 роки. 

Бакулін терміново прибув до Києва через загрозу блокування податковими органами України роботи "Нафтогазу" силовим шляхом. 

За даними прес-центру "Нафтогазу", компанія володіє інформацією про можливість силового захоплення адміністративної будівлі податковими органами України з метою адміністративного арешту діяльності компанії. 

Сьогодні, 23 листопада, прес-служба ДПАУ назвала абсурдною інформацію про спробу силового захоплення податківцями офісу НАК "Нафтогаз України".

За інформацією ДПАУ, податковий борг перед бюджетом підприємств НАК "Нафтогаз України" на 1 листопада 2007 року становить більше 2,3 мільярда гривень.
 
Також податківці відзначають, що не сплачені НАК "Нафтогаз України" в жовтні цього року 89,9 мільйонів гривень, про які згадувалося в повідомленнях засобів масової інформації з посиланням на заяву прес-служби НАК, також увійшли до загальної суми податкового боргу компанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: