"Нафтогаз" прогнозує збитки в 17 мільярдів від продажу газу промисловцям

У вересні "Нафтогаз" прогнозував, що за підсумками 2010 р. збитки компанії від продажу імпортного газу складуть майже 11 млрд гривень.

НАК "Нафтогаз" прогнозує, що збитки від продажу газу комунальним підприємством промисловим споживачам в 2010 р. складуть близько 17 млрд грн.

Збитки пов'язані з продажем вітчизняного і імпортного газу комунальним споживачам за пільговими цінами. З 17 млрд грн збитки від продажу газу промисловим споживачам очікуються на рівні 6 млрд грн.

В той же час у вересні ц.р. "Нафтогаз" прогнозував, що за підсумками 2010 р. збитки компанії від продажу імпортного газу складуть майже 11 млрд грн. За словами глави „Нафтогазу" Євгена Бакуліна, в бюджеті на цей рік передбачено збитків менше 10 млрд грн. У свою чергу 27 липня прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомляв, що збитки „Нафтогазу" в 2010 р. складуть 10 млрд грн. На думку віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, дефіцит бюджету „Нафтогазу України" в 2010 р. складе 7,4 млрд грн, а в 2011 р. компанія вийде на прибуток.

Відзначимо, що Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) України з серпня ц.р. збільшила граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій на 9,8%. З 1 січня 2009 р. по 1 травня 2010 р. граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій встановили на рівні 2020,25 грн за тис. куб. м. З травня ц.р. граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій був понижений на 1,4% - до 1, 992 тис. грн за тис. куб. м.

Читайте також:

"Нафтогаз" заборгував митниці 2,4 мільярда

"Нафтогаз" набере кредитів на мільярд

Споживачі заборгували "Нафтогазу" майже 5 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: