"Нафтогаз" просить Ющенка не втручатися

НАК "Нафтогаз України" просить президента не втручатися в роботу компанії та не політизувати її власними фінансовими оцінками.

Нафтогаз
УНІАН
"Нафтогаз" наголошує, що його робота має залишатися поза політикою.
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" звертається до президента України Віктора Ющенка з проханням не політизувати фінансовий стан компанії та не втручатися у її господарську діяльність компанії, оприлюднюючи комерційну інформацію "Нафтогазу України". 

Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою НАК.

"Фінансовий план НАК "Нафтогаз України" на 2007 рік, на який посилається президент, є абсолютно збалансованим документом. У поточному році обсяг грошових надходжень компанії повністю дорівнює її видаткам, тобто у "Нафтогазу України" немає дефіциту коштів. Витрати, вказані президентом, є платою за обслуговування та повернення кредитів компанії, які безпідставно залучив та розтратив на суму близько 2 мільярдів доларів призначений після приходу Віктора Ющенка до влади екс-керівник "Нафтогазу" Олексій Івченко", - зазначається в документі. 

В документі також підкреслюється, що "Нафтогаз України" не може отримати компенсацію різниці між закупівельною та реалізаційною ціною природного газу, який імпортується в Україну для потреб підприємств комунальної теплоенергетики. Відповідний механізм покращення фінансового стану компанії затверджений постановою Кабінету міністрів від 18.07.07 №951. Однак для отримання компенсації потрібно прийняти відповідне рішення Верховною радою, на нелегітимності якої наполягає саме президент.

"НАК "Нафтогаз України" неодноразово звертався до учасників виборчої кампанії з проханням не політизувати ситуацію у газовій галузі. Компанія ще раз наголошує на неприпустимості маніпулювання інформацією для збільшення власного політичного рейтингу. На жаль, окремі політики ставлять власні передвиборчі інтереси вище добробуту національної економіки. Зі свого боку НАК "Нафтогаз України" запевняє громадськість України у стабільному фінансовому стані компанії та плідній і позитивній співпраці з урядом для всебічного розвитку нафтогазового комплексу", - зазначається в заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: