"Нафтогаз", RosUkrEnergo і "Газпром" вирішили всі питання з газом

На виконання рішення Арбітражного інституту торговельної палати Стокгольма "Нафтогаз" поверне 12,1 мільярда кубометрів природного газу RosUkrEnergo.

 "Нафтогаз", "Газпром" і RosUkrEnergo повністю врегулювали питання поставок газу. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Сторони підписали пакет угод щодо вирішення низки суттєвих питань взаємодії в газовій сфері. Згідно з підписаними документами на виконання рішення Арбітражного інституту торговельної палати Стокгольма "Нафтогаз" поверне 12,1 мільярда кубометрів природного газу RosUkrEnergo.

Як повідомлялося, 8 червня Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма зобов'язав "Нафтогаз" повернути RosUkrEnergo 11 млрд куб м газу і надати додатковий об'єм газу у розмірі 1,1 млрд куб м в якості неустойки за порушення умов контракту.

RosUkrEnergo з обов'язався погасить заборгованість перед "Нафтогазом" у сумі 1,7 мільярда доларів і перед групою "Газпром" в сумі 810 мільйонів доларів.

Як повідомляється, підписання пакету угод, таким чином, дозволило сторонам повністю врегулювати відносини, пов'язані з поставками газу в 2008-2009 роках.

"Нафтогаз" наголосив, що досягнуті домовленості дозволять зберегти газовий баланс України і забезпечити проходження опалювального сезону 2010 - 2011 роки без залучення "Нафтогазом" додаткових кредитних ресурсів.

Нагадаємо, ш раніше повідомлялося, що RosUkrEnergo має намір вимагати від НАК "Нафтогаз України" відшкодування збитків, яких нібито було завдано, на суму 500 мільйонів доларів.

26 листопада Верховний суд оприлюднив свою ухвалу від 24 листопада, якою залишив чинним рішення судів нижчих інстанцій, які підтвердили рішення Стокгольмського арбітражу (Швеція), яке зобов'язало "Нафтогаз України" повернути RosUkrEnergo 12,1 млрд куб. м газу.

Читайте також:

Кремль не помітив "вікторіанськоі" ротації

"Нафтогаз" не повертатиме борг RosUkrEnergo у повному обсязі

Уряд почав передачу газу компанії Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: