"Нафтогаз" розплатився з "Газпромом" за квітневий газ

Юрій Бойко запевнив, що "жодних проблем пов'язаних з газом не буде", і за квітень Україна вже розрахувалася.

НАК "Нафтогаз України" вже розрахувався з "Газпромом" за газ, імпортований до України в квітні цього року, заявив міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

"Ми вже за газ заплатили, жодних проблем пов'язаних з газом не буде", - сказав, зокрема, міністр.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна має намір добиватися зміни формули ціни імпортного газу, яка закладена в контракті на постачання, підписаному Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" і російським "Газпромом" 19 січня 2009 року.

Відповідно до контракту Україна оплачує російський газ щомісячно до сьомого числа включно місяця, наступного за постачаннями. У першому кварталі 2010 року ціна складала $305 за тисячу кубометрів, в другому - $236 долари.

Таке зниження відбулося за рахунок обнулення мита на експорт газу з РФ до України з 1 квітня: українська сторона отримала знижку на 30% від контрактної ціни, але не більше $100 за тисячу кубів.

Нагадаємо, 30 квітня прем’єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував створити об’єднаний газовий холдинг за участю "Газпрому" і "Нафтогазу". Глава українського уряду Микола Азаров заявив про готовність вивчити цю пропозицію.

Читайте також:

Азаров: об’єднання "Нафтогазу" й "Газпрому" можливе

Україні виділять одне місце в раді директорів об‘єднаного "Газпрому"

Європа не буде втручатися в об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: