"Нафтогаз" розрахувався за червневий газ

"Нафтогаз" перерахував "Газпрому" близько 860 мільйонів доларів за імпортований у червні газ.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" перерахувала ВАТ "Газпром" близько 860 мільйонів доларів за імпортований у червні 2011 р природний газ, повідомили у прес-службі "Нафтогазу".

Ціна природного газу для "Нафтогазу" у другому кварталі 2011 р складає близько 297 дол. за 1 тис. куб. м.

Нагадаємо, відповідно до умов додаткової угоди до базового контракту, яка була укладена між НАК "Нафтогаз Україна" і ВАТ "Газпром" 21 квітня 2010 р, ціна природного газу визначається з урахуванням знижки в розмірі 100 дол. за 1 тис. куб. м.

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

Як відомо, 7 червня, прем'єр-міністр Микола Азаров у черговий раз безуспішно спробував домовитися з керівництвом Росії про зниження ціни на газ. У відповідь російський прем'єр Володимир Путін нагадав про підписаний контракт і заявив, що газ подешевшає лише у разі вступу України в Митний союз.

Азаров вважає, що справедливою ціною для України є 220-300 дол. за 1000 кубометрів. "Якщо ціна на газ в Польщі складає 350 дол., то у нас вона має бути близько 220-300 дол.", - сказав він.

Зі свого боку міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко запропонував главі "Газпрому" Олексію Міллеру два варіанти вирішення газової проблеми.

Міністр пропонує переглянути угоду і понизити ціну газу або почати транспортувати середньоазіатський газ через територію Росії в Україну, інакше Україна підніме вартість транзиту палива по своїй території.

Читайте також:

"Нафтогаз" взяв у кредит мільярд гривень, щоб розрахуватися з "Газпромом"

"Нафтогаз" розрахувався за квітневий газ

За березневий газ "Нафтогаз" заплатив "Газпрому" 1,25 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: