"Нафтогаз" розрахується з "Газпромом" власними коштами

Віце-прем'єр Тігіпко заявив, що уряд працює на збалансуванням фінансового стану НАКу, і за березень "Нафтогаз" зможе заплатити "Газпрому" власними засобами.

Віце-прем'єр-міністр з питань економіки Сергій Тігіпко допускає розрахунок Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з російським "Газпромом" за поставлений в березні природний газ власними засобами.

"Цей місяць (березень), переконаний, вийде розрахуватися, можливо, і власними засобами на 100%. Ми працюємо над збалансуванням ситуації по "Нафтогазу", - сказав віце-прем'єр.

Крім того, Тігіпко відзначив, що уряд шукає шляхи рішення і інших проблемних питань у сфері держфінансів, назвавши серед них наповнення Пенсійного фонду і компенсацію податку на додану вартість.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що "Нафтогаз", починаючи з квітневих постачань, розраховуватиметься з "Газпромом" за імпортований газ за рахунок власних засобів.

Прем'єр при цьому повідомив, що за газ, поставлений в березні, "Нафтогаз" востаннє розплатиться з використанням державних коштів, проте їх частка не перевищить 10%.

У лютому "Нафтогаз" розраховував відпрацювати передоплату "Газпрому", отриману в 2009 році за транзит природного газу через територію України, до березня 2010 року.

Читайте також:

Москва розповіла, від чого залежатиме ціна газу для України

Росія знизить ціну на газ, але за однієї умови

Україна не переконала Росію знизити ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: