Україна почала вступ до "газового Євросоюзу"

"Нафтогаз" і європейський гігант "Єврогаз" підписали меморандум про взаєморозуміння. Таким чином НАК розпочав процедуру вступу до Європейського союзу газової промисловості.

 Голова правління національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Євген Бакулін та президент Європейського союзу газової промисловості "Єврогаз" Доменіко Діспенца сьогодні у м. Берлін підписали меморандум про взаєморозуміння.

Як повідомлялося раніше, "Нафтогаз України" розпочав процедуру вступу до "Єврогазу" на правах асоційованого членства.

Головними завданнями діяльності Європейського союзу газової промисловості "Єврогаз" є сприяння розвитку європейського газового ринку, розширення міжнародного співробітництва у газовій галузі, забезпечення інтересів європейських компаній у питаннях постачання, продажу та зберігання природного газу.

На сьогодні до Європейського союзу газової промисловості "Єврогаз" входять 49 членів із 27 країн, серед яких 35 газових компаній, 12 національних газових спілок, а також дві міжнародні організації. До "Єврогазу", зокрема, входять BP, EDF, GDF SUEZ, E.ON Ruhrgas AG, WINGAS GmbH & Co. KG, OMV Gas and Power GmbH, PGNIG, ENI SpA.

Нагадаємо, сьогодні, 21 травня в Берліні проходить зустріч між високими представниками "Нафтогазу" та "Газпрому", за участю "Єврогазу" і німецького концерну "Еон Рургаз".

Читайте також:

"Нафтогаз" і "Газпром" проведуть зустріч у Берліні

Україну запросили до "клубу" газових магнатів Європи

Американцям дозволили рити українські надра в пошуках газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: