"Нафтогаз" торгується з "Газпромом" про транзит

Заступник голови правління "Нафтогазу" заявив, що в газових контрактах з "Газпромом" повинні бути закріплені додаткові умови з транзиту газу.

"Нафтогаз" вважає, що в газових контрактах з "Газпромом" повинні бути закріплені додаткові умови з транзиту газу.

Про це заявив заступник голови правління "Нафтогазу" Вадим Чупрун у ході робочої зустрічі Російського газового товариства та Національного газового союзу України.

Зокрема, в контрактах повинні бути передбачені мінімальні обсяги транзиту газу і, відповідно, відповідальність "Газпрому" за невиконання зобов'язань з транзиту газу.

Чупрун зазначив, що "повинна бути синхронна відповідальність за невиконання зобов'язань".

Він також додав, що разом з цим "Нафтогаз" на переговорах з "Газпромом" постійно піднімає питання про підвищення транзитної ставки, а також зниження базової ціни газу, закладеної в контракті на купівлю газу.
"Ми хочемо змінити базову ціну газу, закладену в контракті на купівлю та продаж газу. У нас прив'язані газойль і мазут. Ми з цим не згодні, тому що їх питома вага в балансі країни в дуже обмежених кількостях", - сказав заступник глави правління.

Разом з тим він зазначив, що "стоїть питання про об'єктивний підхід, який би відповідав тій дійсності, за якою ми працюємо в Україні".

Як відомо, 21 квітня в Харкові глави "Газпрому" і "Нафтогазу" підписали доповнення до газових угод про надання Україні 30% знижки в ціні на російський газ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: