Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" відновлює закупівлі газу за кредитні гроші ЄБРР

Минулого тижня компанія провела кілька тендерів.

"Нафтогаз України" провів кілька тендерів на закупівлю газу за гроші, які в рамках кредитування надає Європейський банк реконструкції та розвитку.

"Нафтогаз" відновив закупівлі газу в рамках ЄБРР. Кілька тендерів відбулися минулого тижня", – йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Twitter.

Жодних інших деталей "Нафтогаз" поки не повідомив.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку наприкінці минулого року надав українській компанії поновлюваний кредит на близько 300 млн доларів на три роки. Протягом цього терміну "Нафтогаз" має право позичати, погашати, а потім знову кілька разів брати кредит у межах визначеної суми.

У грудні "Нафтогаз" провів перші три тендери. Два з них виграла британська Noble Clean Fuels Limited, а третій – французька Engie SA. Із цими компаніями "Нафтогаз" працював і до цього.

Головна умова тендерів – найнижча ціна. Загалом брати участь у тендері щодо постачання газу до України за гроші ЄБРР мають право 11 європейських компаній із визначеного списку.

Зараз у підземних сховищах материкової України зберігається 12,8 млрд кубометрів газу, що на 2,2 млрд більше, ніж на початок минулого року. Історичний мінімум був зафіксований на рівні 6,0 млрд куб. м навесні 2013-го.

запаси газу в газосховищах
Нафтогаз України

Чому Україна не купує газ у Росії, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції