Нафтогаз видобув вже майже півмільйона тонн єгипетської нафти

"Нафтогаз" нарощує обсяги видобутку нафти у Єгипті. Компанія отримала дозвіл на використання нових свердловин.

НАК "Нафтогаз України" видобула в Єгипті більше 454 тисячі барелів нафти.

Як повідомили в Міненерго, нині Нафтогаз реалізує в Єгипті нафтогазовий проект з проведення нафтової розвідки та експлуатації родовищ вуглеводнів у Західній пустелі.

До теперішнього моменту повністю завершено буріння 23 свердловин, виявлено п'ять родовищ нафти. На концесійній ділянці тривають роботи з буріння і випробування свердловин згідно із затвердженою програмою. Етап розвідки триватиме до 13 грудня 2011 року.

З 18 квітня минулого року "Нафтогаз" веде комерційний видобуток і здавання нафти з родовища HG східного блоку Алам Ель Шавіш. У серпні 2010 року отримано дозвіл ЕGPC на збільшення щодобового видобутку нафти до 2 тисяч барелів з підключенням додатково трьох свердловин на родовищі HG. До 1 липня 2011 року на блоці видобуто понад 454 тисячі барелів нафти.

Для розширення ресурсної бази вуглеводнів на території Єгипту "Нафтогаз України" вивчив геолого-геофізичні матеріали і підготував техніко-економічне обгрунтування доцільності інвестування в освоєння перспективних об'єктів ліцензійних блоків N8 South Wadi Mahareeth і N9 Wadi Mahareeth компанії Ganope у Східній пустелі.

Також парафовані проекти концесійних угод на проведення нафтової розвідки та експлуатації цих ліцензійних блоків між Єгиптом, компанією Ganope і Нафтогазом України.

Нагадаємо, в січні-липні 2011 року Україна скоротила видобуток нафти і природного газу. Видобуток чорного золота в річному вираженні впав на 4,5% - до 1,425 мільйона тонн. При цьому Кабмін планує виділити у поточному році 35 мільйонів доларів на пошук нафти і газу в Україні.

Читайте також:

Через 2 роки українські НПЗ перероблятимуть єгипетську нафту

Україна знайшла нафту в Єгипті і розпочала видобуток

Власники НПЗ домовилися з Кабміном про збільшення обсягів переробки нафти

Українська нафтопереробка може зникнути

Кабмін інвестує в розробку нафтогазових родовищ 35 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: