"Нафтогаз" впритул наблизився до дефолту

Люксембурзька фондова біржа припинила торги цінними паперами "Нафтогазу", а рейтингові агентства заявили про небезпеку дефолту компанії.

Люксембурзька фондова біржа припинила торги п'ятирічними євробондами НАК "Нафтогаз України" на суму 500 мільйонів доларів.

Причиною цього стало порушення компанією правил біржі. Які саме правила було порушено, не уточнюється.

В той же час, торги євробондами "Нафтогазу" було припинено з 24 вересня до подальших повідомлень.

Крім того, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній і національній валюті "Нафтогазу" з СС до С. Прогноз за рейтингом негативний.

Агентство також знизило пріоритетний незабезпечений рейтинг єврооблігацій НАК "Нафтогаз" на 500 мільйонів доларів з погашенням у вересні. з СС до С.

Нагадаємо, у середу, 23 вересня було оприлюднено інформацію про те, що "Нафтогаз" готовий оголосити технічний дефолт. За повідомленнями ЗМІ, уряд вирішив перенести переговори про реструктуризацію боргу "Нафтогазу" за єврооблігаціями на 500 мільйонів доларів на жовтень 2009 року, хоча термін погашення боргу закінчується вже 30 вересня.

В разі такого рішення, "Нафтогаз" порушив би правила угоди та був би змушений оголосити технічний дефолт через неповернення запозичень.

В той же час, у Міністерстві палива та енергетики спростували ймовірність дефолту "Нафтогазу" та пообіцяли встигнути реструктуризувати борг компанії.

Зовнішній борг "Нафтогазу" зараз становить 1,7 мільярда доларів. З них 500 мільйонів припадає на єврооблігації.

Читайте також:

"Нафтогаз" готується оголосити дефолт

Уряд пообіцяв врятувати "Нафтогаз" від дефолту

Україні більше не загрожує дефолт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: