Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" залучив $1 млрд інвестицій в Китаї

Першу частину траншу залучать на фінансування чинних контрактів.

НАК "Нафтогаз України" підписав документ про залучення в китайської державної агенції Sinosure одного мільярда доларів як боргове фінансування та інвестиції.

Про це повідомляється у Twitter НАК.

"Отримання страхового покриття Sinosure не вимагає державної гарантії, а отже Нафтогаз не збільшуватиме навантаження на державний бюджет України для залучення $1 млрд інвестицій в галузь", - йдеться у повідомленні.

На першому етапі буде залучено близько $160 млн для фінансування чинних контрактів "Укргазвидобування" з китайськими корпораціями, що постачають бурове обладнання та здійснюють бурові роботи "під ключ".

На другому етапі $800 млн планується спрямувати на інші проекти групи.

Наприкінці березня STC Energy та арабське управління з інвестицій і розвитку (AIDA) уклали угоду щодо розвитку сонячних електростанцій в Україні на суму 2 мільярдів доларів. Згідно з договором, планується підтримати розвиток сонячних електростанцій потужністю 170 МВт. Угода також деталізує тіснішу співпрацю в аграрному секторі.

Відео Зменшення цін на газ та військовий призов: чого чекати українцям в квітні

З 1 квітня збільшиться допомога багатодітним родинам. На кожну третю і наступну дитину віком до 6 років батьки отримуватимуть 1 700 грн. Цього місяця має подешевшати газ.

Зменшення цін на газ та військовий призов: чого чекати українцям в квітні

Залиште свій коментар

Вибір редакції