Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" запропонував нову ціну на газ для промисловості

Порівняно з травнем, вартість зменшена на 7,6-7,9%.

НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, повідомила прес-служба компанії.

Порівняно з травнем, вартість зменшена на 7,6-7,9%. Нові ціни діятимуть від 1 червня 2019 року. Вартість на природний газ із ресурсу компанії диференційована у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

Нафтогаз пропонує газ за ціною 5 803,00 – 6 423,00 грн/тис. куб. м без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Як повідомлялося раніше, Кабмін заявляв, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів. 3 квітня Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. 22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

Відео "Нафтогаз" знижує ціни: з 1 травня вартість газу впаде на 30 копійок за метр кубічний

Про це заявив Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів. І додав, що це зниження, ймовірно, не останнє. Раніше в уряді погрожували ініціювати звільнення керівництва "Нафтогазу", якщо державна компанія не піде на знижку. Оскільки вимоги Кабміну газопостачальник виконав, відставку вирішили відкласти. Вартість газу змогли знизити, бо він вже кілька місяців дешевшає на європейських біржах.    

"Нафтогаз" знижує ціни: з 1 травня вартість газу впаде на 30 копійок за метр кубічний

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції