"Нафтогаз" заявив про готовність сталого тарифу на час карантину: про яку ціну йдеться

Дата публікації
Перегляди
8337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Нафтогаз" заявив про готовність сталого тарифу на час карантину: про яку ціну йдеться

Фото: УНІАН

Також там готові утримувати тариф на на весь опалювальний сезон.

В "Нафтогазі України" заявили, що готові в рамках свого тарифного плану "Місячний" забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Окрім того, вони готові прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться поставляти газ за регульованою ціною. А от для клієнтів, які оформили тарифний план "Річний", вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, згідно з умовами договорів. "Нафтогаз при необхідності задіє страховий механізм - постачальника "останньої надії", який має достатній ресурс природного газу для обслуговування всіх побутових споживачів в Україні", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, що напередодні нового року низка газопостачальних компаній заявили про підвищення ціни. Це викликало протести людей у різних регіонах України. А напередодні, 13 січня, прем'єр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів планує ввести державне регулювання ціни на газ для населення. На час карантину або до кінця опалювального сезону ціна буде зафіксована на рівні 6,99 грн за кубометр.

Зниження тарифів на газ та де в Україні найдорожчий проїзд

Зниження тарифів на газ та де в Україні найдорожчий проїзд
Наступна публікація