"Нафтогаз" заявляє про відсутність загроз для транзиту російської нафти

З українського боку не існує жодної загрози для транзиту російської нафти.

НАК "Нафтогаз України" офіційно заявляє, що з українського боку не існує жодної загрози для транзиту російської нафти європейським споживачам.

Про це повідомили в прес-центрі НАК "Нафтогаз України".

У повідомленні наголошується, що ВАТ "Укртранснафта", 100% акцій якої перебувають в управлінні НАК "Нафтогаз України", і російська компанія "Транснафта" проводять переговорний процес про підписання щорічної додаткової угоди до чинного довгострокового контракту від 2004 року (укладеного строком на 15 років).

"На сьогодні фахівці двох компаній погоджують обсяги транзиту російської нафти й інші короткострокові умови, термін домовленостей за якими минає 31 грудня 2009 року", – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Росія попередила Європейський Союз про можливе припинення постачань нафти до Словаччини, Чехії й Угорщини нафтопроводом "Дружба" через територію України через розбіжності з питань транзиту.

У липні-жовтні минулого року постачання нафти з Росії до Чехії скоротилися. Як говорив раніше віце-прем`єр РФ Ігор Сєчін, збій у постачаннях пояснюється відсутністю між російськими постачальниками й чеськими покупцями прямих договорів.

На думку влади РФ, продаж російської нафти до Чехії за участю посередників не гарантує виконання узгоджених експортних графіків.

Читайте також:

Росія може припинити постачання нафти через Україну

Роздрібні ціни на бензин в Україні підвищились

Трубу "Одеса-Броди" прорвало

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: