Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" знижує ціну на газ для промисловості

Вартість упала на понад 7 відсотків.

Від 1 серпня в Україні знизиться порівняно з липнем на 7,2-7,5% ціна на природний газ для промисловості та інших суб’єктів господарювання.

Про це повідомила НАК "Нафтогаз України".

"Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані залежно від обсягів закупівлі та умов оплати. Залежно від цих показників, "Нафтогаз" пропонує газ за ціною 4640,00–5204,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)", - зазначили в "Нафтогазі".

Нагадаємо, “Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення. За природний газ українці платитимуть у липні на майже 12% менше. Щоправда, кінцева ціна газу в регіонах залежить від тарифів,  які встановлюють обл- чи міськгази.

Відео “Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення - Економічні новини

За природний газ українці платитимуть у липні на майже 12 відсотків менше.Щоправда, кінцева ціна газу в регіонах залежить від тарифів,  які встановлюють обл- чи міськгази. Детальніше про це, а також про зниження ціни на яйця та зміни стандартів у будівництві лікарень дивіться в економічному огляді після курсу валют. 

“Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення - Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції