Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" заявив про зниження вартості газу для населення та показав нові розрахунки

Ціна зменшилася на 7,3%.

НАК "Нафтогаз України" розрахував нову вартість природного газу для населення та інших споживачів за ПСО у червні.

Про це повідомила пресслужба "Нафтогазу".

Відповідно до постанови Кабміну №485, від 5 червня вартість складає 5553,89 грн за 1 тис. куб. м без урахування ПДВ, ціни доставки і націнки постачальника. Порівняно з травнем, ціна зменшилася на 7,3% - на 436,11 грн.

Кінцева ціна газу для споживачів у Кіровоградській області у червні складе 7755,87 грн. Кінцева вартість в інших регіонах залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обласного чи міського газу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

Ця постанова Кабміну передбачає, що НАК "Нафтогаз" визначає ціну газу за ПСО, аналізує чотири показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі та ціну за урядовою постановою від 19 жовтня минулого року - компанія обирає з них найнижчу. Найменшою виявилася ціна на Українській енергетичній біржі - вона й визначила ціну на червень.

Як повідомлялося раніше, у липні ціна на газ для населення зменшиться майже на 8% і становитиме 5803 грн за 1 тис. куб. м. (без ПДВ, транспортування та розподілу). 

ВідеоГаз для населення подешевшає з липня на 8 відсотків - економічні новини

Як повідомили у Нафтогазі, його ціна без податку на додану вартість та витрат на транспортування складатиме 5 тисяч 803 гривні за тисячу кубометрів. У компанії пояснили: зниження ціни стало можливим через подешевшання палива на міжнародних ринках.      Цьогорічний врожай черешні в Україні може стати рекордним за всю історію. Фахівці прогнозують: експорт може перевищити 5 тисяч тонн. Якщо минулого року 80 відсотків усієї української черешні продавали у Росію через Білорусь та Молдову, то цього року очікуються перші поставки до країн Близького Сходу.  За 2 роки сало в Україні подорожчало на 70 відсотків. Повідомили у Держстаті. У квітні 2017-го року кілограм продукту коштував 44 з половиною гривень, а у квітні цього року – вже майже 76 гривень у середньому. Середній розмір ставки по кредитах, які надають українські ломбарди, склала 213 відсотків річних. За рік вона зросла на 24 пункти. Середній розмір позики складає півтори тисячі гривень.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.  

Газ для населення подешевшає з липня на 8 відсотків - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції