Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" зобов’язали знизити ціну на газ для населення на 265 грн

Ідеться про вартість тисячі кубометрів палива.

У серпні НАК "Нафтогаз України" мусить знизити ціну природного газу для населення на 265 грн за тисячу кубічних метрів. Відповідне доручення дав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Згідно з квітневою постановою Кабміну, вартість палива для населення має відповідати найнижчому показнику на 4 майданчиках – Мінекономрозвитку (середня митна вартість імпортованого газу), Українська енергетична біржа, ціна "Нафтогазу" для промисловості та ціна ПСО. Вони в липні-серпні коливаються в межах 4640-7185 грн. Відтак найнижчий показник і стане вартістю тисячі кубометрів газу для населення – однак без урахування тарифів на транспортування та постачання.

Відповідний показник у липні був на рівні 4905 грн. Таким чином, у серпні газ для українців здешевшає на 265 грн.

Як повідомлялося раніше, упродовж трьох місяців ціна на блакитне паливо для українців знизилася із 5 803 до 4 640 грн без ПДВ.

Відео Жителі Зеленодольська довели незаконність загальнобудинкових газових лічильників

Верховний суд України поставив крапку у протистоянні між жителями містечка на Дніпропетровщині та місцевим облгазом. Конфлікт виник через встановлення у місті загальнобудинкових лічильників - тоді усі жителі мали сплачувати порівну: і ті, хто економить, і ті, хто газом гріється.  

Жителі Зеленодольська довели незаконність загальнобудинкових газових лічильників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції