Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нахабна зрада": Нефьодов розповів про ймовірного тіньового керівника "Укравтодору"

Призначення чиновника не схвалив Кабмін, однак у агентстві він отримав широкі повноваження.

Керівник "Укравтодору" Славомір Новак просуває на посаду свого першого заступника Богдана Юлика, який раніше очолював Службу Автомобільних доріг, а згодом був переведений до центрального апарату агентства. Про це повідомив у своєму Facebook перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов та зазначив, що є підстави підозрювати цього чиновнику у потуранні корупційним схемам.

Зокрема, Нефьодов нагадав про оборудку, якою дорогу на Тернопільщині поділили на 178 шматків по 40 метрів, аби уникнути тендеру на її ремонт. За словами Нефьодова, тодішній очільник Служби Автомобільних доріг Юлик не тільки не отримав догани за ці маневри, а й був підвищений – очолив департамент якості у центральному апараті Укравтодору.

Нефьодов також опублікував фото Юлика разом з засновниками компанії, яка минулого року отримала  більше півмільярда підрядів на дороги, а також з переможцем тендерів з вагового контролю.

Напишу вам про щось дуже схоже на #нахабна_зрада, що відбувається у нас прямо на очах. Пам‘ятаєте знамениту дорогу...

Опубліковано Max Nefyodov Субота, 4 травня 2019 р.

Наприкінці квітня керівник Укравтодору Славомір Новак пропонував призначити Юлика своїм першим заступником, однак Кабмін не схвалив призначення і вирішив перевірити факти ймовірної причетності до схем.

Втім вже наступного дня було видано наказ Новака, яким Юлику надавались широкі повноваження з підписання документів.

"Пан Новак просто уповноважив пана Юлика візувати всі проекти нормативних актів Автодору, координувати всю роботу по дорожному будівництву, підписувати всі документи (які можна делегувати). Схоже, у нас тепер новий керівник Автодору?" – пише Нефьодов.

Зазначимо, що розслідування щодо ремонту доріг Тернопільщини було опубліковане у виданні "Наші гроші.Львів" рік тому, тоді Служба Автомобільних доріг заявила, що дорогу шматували не вони, а управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації, а вони просто укладали договори.

Нагадаємо, через брак фінансування дорогу міжнародного значення на Вінниччині не можуть поремонтувати - полотно схоже на місце бойових дій.

ВідеоЯк після бомбардування: водії вимагають відремонтувати міжнародну трасу на Вінниччині

Відремонтувати міжнародну трасу Виступовичі - Житомир – Могилів-Подільський вимагають водії. Поблизу Вінниці дорожнє полотно просто всипане вибоїнами. Дорожники виправдовуються, що їм мало грошей на ремонт. Яким він буде у результаті – далі в сюжеті.    

Як після бомбардування: водії вимагають відремонтувати міжнародну трасу на Вінниччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції