Найбагатшій жінці Китаю 26 років

26-річна жінка-девелопер очолила в жовтні 2007 року список найбагатших людей Китаю. Її статок оцінюється у 16 мільярдів доларів.

Ян Хуейянь
Весільна фотографія Ян Хуейянь. (Фото: en.ce.cn)
26-річна жінка-девелопер Ян Хуейянь очолила в жовтні 2007 року список найбагатших людей Китаю. Про це повідомляє агентство AFP. Її статок оцінюється журналом Forbes в 16 мільярдів доларів. Ян Хуейянь стала однією із понад 12 девелоперів, які увійшли до списку найбагатших китайських бізнесменів.

Крім того, Ян Хуейянь визнана найспроможнішою жінкою в країнах Азії. У квітні цього року, за даними Forbes, вона вже була визнана найбагатшою підприємницею Китаю після того, як будівельна компанія Country Garden Holdings, що належить її батькові, провела IPO.

Як повідомляє Forbes, сукупний статок 40 найбагатших людей Китаю виросло за рік в три рази і досягло 120 мільярдів доларів. Всі вони мільярдери, тоді як рік тому такими були тільки 15 з них.

За підсумками 2006 року найспроможнішою людиною Китаю був визнаний гонконгський мільярдер Лі Кашин, чий статок досяг 22 мільярдів доларів після експансії його концерна Hutchison Whampoa в країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: