Найбідніші європейці живуть в Латвії

Найбідніші європейці проживають відповідно у таких країнах: Латвія, Рімунія, Болгарія, Греція, Іспанія, Литва. Найкраще живеться в Чехії.

18 січня, Eurostat оприлюднив рейтинг країн-членів ЄС за кількістю населення, що проживає на межі бідності.

Дані за 2008 рік свідчать про те, що найбільше бідних людей проживає в Латвії - 26%.

Також найнижчі рядки посіли Румунія (23%) та Болгарія (21%). У Греції, Іспанії та Литві даний показник досяг 20%. При цьому середній показник по 27 країнам, що входять до ЄС, склав 17%.

Виявилося, найменше бідних людей проживає в Чехії (9%), а також Нідерландах та Словаччині (по 11%). У Данії, Угорщині, Австрії, Словенії та Швеції частка незаможного населення склала 12%.

Зазначимо, що, згідно з чинними в ЄС нормами, особами, що живуть на межі бідності вважаються ті, хто отримує менше 60% від середньої заробітної плати по країні.

Нагадаємо, у зв'язку з глобальною економічною кризою Латвія зіткнулася із загрозою дефолту. Тим не менше, у вересні прем'єр-міністр країни Валдіс Домбровскіс заявив, що банкрутству країни вдалося запобігти.

Тим часом, глава міністерства внутрішніх справ Латвії Лінда Мурніеце запропонувала жителям, які втратили роботу через кризу, зайнятися прибиранням кордону.

Нагадаємо, за інформацією профспілок, за межею бідності сьогодні опинилися більше 26 мільйонів мешканців України.

Читайте також:

Принц Уїльям прикинувся бомжем і заночував на вулиці

Більше половини українців живуть за межею бідності

Опитування: Більше 30% українців ледве зводить кінці з кінцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: