Найбільш абсурдні бізнес-події року

General Motors визнали найбільш абсурдною компанією року. До "почесного" рейтингу також потрапили Pepsi та Apple.

Журнал Fortune опублікував рейтинг найбільш абсурдних подій у світі бізнесу, які сталися в першому півріччі 2009 року.

Всього їх було зафіксовано 17. Перше місце в рейтингу посів американський автовиробник General Motors.

Компанія через всього за тиждень після того, як президент США Барак Обама дав їй 60 днів на те, щоб уникнути банкрутства, анонсувала випуск двомісного автомобіля на акумуляторах PUMA. Цей транспорт, більше схожий на рикшу, ніж на машину, розроблявся спільно з компанією Segway.

На другому місці опинилася PepsiCo, яка випускає соки Tropicana. Американський виробник безалкогольних напоїв під керівництвом консалтингової компанії Arnell почав рекламну кампанію, на витратив 35 мільйонів доларів. Вони спростили дизайн упаковки соків та змінили ковпачок, який з плоскої "шайби" став округлим. Любителі соків буквально завалили PepsiCo листами з вимогами повернути колишній дизайн.

На третє місце потрапив додаток для Apple iPhone, який отримав назву "Дитяча гойдалка". Додаток надійшов у продаж 22 квітня і поширювався через інтернет-магазин iPhone App Store.

Під час цієї "садистської" гри на екрані телефону відображалася дитина, яка плакала. Гравець мав трясти свій iPhone доти, поки дитина не переставала плакати, а на очах малюка не з'являлися два червоні хрестики. Через два дні Apple видалила додаток з магазина і вибачилася за його публікацію.

Останнє місце в рейтингу обійняли одразу дві компанії: страхова AIG і американська Палата представників. AIG увійшла до списку через те, що після отримання багатомільярдної допомоги від уряду зважилася на виплату бонусів керівництву загальним розміром в 165 мільйонів доларів.

Палата ж представників опинилася в рейтингу, тому що призначила керувати врятованій від банкрутства AIG Едварда Лідді, зарплата якого в 2008 році становила один долар, а премії і бонуси перевищили 900 тисяч доларів.

Читайте також:

За час кризи в Україні зросла кількість мільйонерів

США загрожує гіперінфляція на рівні Зімбабве

Уго Чавес заборонив у Венесуелі дієтичну Coca-Cola

Підсумки "кризового року" для найбільших компаній світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: