Найбільша авіакомпанія світу з'явиться у США

Керівники американських компаній United Airlines і Continental Airlines домовилися про злиття. Вони мріють створити найбільшого у світі авіаперевізника.

Найбільші американські авіаперевізники United Airlines і Continental Airlines домовилися про злиття. Якщо угода буде укладена, на ринку повітряних пасажирських перевезень з'явиться найбільша авіакомпанія в світі.

За даними американської преси, офіційно про злиття буде оголошено найближчим часом. У компанії залишиться бренд United, а гендиректором перевізника стане 55-річний Джефф Смісек з Continental Airlines. Штаб-квартира нової авіакомпанії розміститься в рідному місті United Airlines - в Чикаго.

Капіталізація перевізника досягне 3,7 млрд доларів. Хоча в початковому договорі йшлося про "злиття рівних", за інформацією, що просочилася у пресу, United Airlines дістанеться більше акцій - 55%.

Очікується, що до 2013 року об'єднання дозволить економити 1-1,2 млрд доларів на рік, що важливо для авіакомпаній, які намагаються оговтатися від наслідків міжнародної економічної кризи. Минулого року збитки Continental Airlines перевищили 282 млн доларів, United Airlines - 651 млн доларів.

Наразі United Airlines і Continental Airlines є третьою і четвертою за величиною авіакомпаніями світу. Разом вони здійснюють рейси в 370 міст в 59 країнах. Їхня сумарна виручка становить 29 мільярдів доларів, а загальний флот досягає 700 літаків. На авіакомпанії працює 88 тисяч осіб.

У 2008 році компанії вже намагалися об'єднатися. Угода зірвалася з вини Continental Airlines. Договір про злиття повинні схвалити регулюючі державні органи.

Читайте також:

Виверження вулкана коштувало авіакомпаніям 1,7 мільярда доларів

Три українські авіакомпанії об'єднуються в альянс

Пілоти врятували падаючий Boeing, коли до землі залишалося 500 метрів

Росія забрала в України виробництво Ан-148

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: