Найбільший туроператор Європи вийшов на український ринок

Німецький туроператор TUI Travel починає експансію на ринки Росії та України. Компанія вже придбала агентство "Галопом по Європам".

Найбільший європейський туроператор TUI Travel спільно із S-Group російського мільярдера Олексія Мордашова оголосили про покупку 75% туроператора "Вояж-Київ" і агентства "Галопом по Європам".

S-Group і TUI створили спільне підприємство (51% – у S-Group, 49% – у TUI Travel) для роботи в країнах СНД. Компанії мають намір з'єднати в одну фірму дві туристичні компанії в Росії та одну в Україні.

В Росії у TUI вже є один актив – оператор TUI Mostravel Russia, що спеціалізується на турах до Туреччини і Єгипту.

Вартість покупки активів "Вояж-Київ" склала 102 тисячі доларів, повідомив фінансовий директор компанії Володимир Щупак. За словами топ-менеджера одного з найбільших туроператорів, "Вояж-Київ" близько трьох років вела переговори про продаж частки компанії.

Компанія "Вояж-Київ" створена в 1997 році. Об'єднує однойменного туроператора (основні напрями – Іспанія, Єгипет, Туреччина, Франція і Хорватія) і мережу турагентств "Галоп по Європам" (близько 60 офісів). Заявлений обіг в 2008 році – 66 млн доларів при 70 тисячах обслужених туристів. Співвласниками компанії є її менеджери – Тарас Демура, Володимир і Тетяна Щупаки.

Експерти вважають, що міжнародні оператори переоцінюють перспективи українського ринку. Так, за словами, гендиректора компанії "Інтурист-Україна" Артема Зимового, "більшість компаній думають, що рік подемпінгують – і почнуть отримувати прибутки. Але навіть компанії, які вийшли на ринок чотири-п'ять років назад, все ще працюють "в нуль".

Читайте також:

Відкривається перший у світі готель для нудистів

Україна переживає наплив іноземних туристів

Українські туристи стали менше їздити за кордон

Німці вважають себе найщедрішими туристами в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: